Salajane pilsivee GMO-lisand sillutab teed kunstlike kalafarmide loomiseks, kus kasvavad geneetiliselt muundatud kalad, mis kasvavad kiiresti, kuid sisaldavad vähe kasulikke aineid ning neis on juba kontrollitud kogus nanotoksilisi ühendeid.
Kui tihti oled kuulnud uudistest: „See võõrliik on sattunud siia tõenäoliselt laeva pilsiveega.“? Võõrliikide abil looduse tasakaalust välja viimine on siiski alles jäämäe veepealne osa. G8 heakskiidul (1997, Denver USA) loodud salajane programm FOG (Future Ocean Genetics) on juba aastaid tegevust laiendanud. Eriliselt tugeva löögi all on olnud India ookeani läänepiirkond (Mogadishu ümbrus), mida kasutati nn esimese faasi testpolügoonina. Tulemuseks on sealsete kalavarude hävimine ning piraatide teke, milliste ohjeldamise vajaduse tõttu on USA turva- ning militaarettevõtete kasumid jõudsalt kasvanud. Muide, samas piirkonnas käib ka aktiivne chemtrail-kampaania.
Faas number kaks on arenenud riikide mered, et ka seal kaotada suurkorporatsioonidele kahjulik isetegevuslik kalapüük. Esimeseks katsepolügooniks Läänemeri. Kahjuks pole FOGi läbiviijad märganud (või jätnud märkamata), et nanotoksilised ained on India ookeanis tekitanud mitu nn bioloogilist musta auku. Need mustad augud neelavad igasuguseid eluvorme ning jätavad ookeani põhja üha laienevaid elutühje „kõrbesid“. Kõrbete keskel on täheldatud mervee pH taseme ülikiiret muutust ehk happelisuse tõusu. Võimalik, et eksperiment on väljunud kontrolli alt.
Inimeste toidulauale jõudev pilsiveega töödeldud kala seob „kõrvalproduktina“ ka B17 vitamiini ehk amügdaliini, mida tuntakse ka vähivastase ravimina ning mõttevõime ergastajana. Selle tulemusel hoitakse inimese ajus käbikeha (glandula pinealis) tegevus nii-öelda „kontrolli„ all.
Nii tasub poest ostetud kala süües end hiljem ka detoksifitseerida. Selleks on head näiteks (mahe)piim, mis kaitseb maksa ja madalamolekulaarsed antioksüdandid.